Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy w banku

IKENajlepiej mieć oczywiście oszczędności, ale gdy nie mamy pieniędzy ani na czarną godzinę, ani na ekstra wydatki warto udać się na wizytę do banku. Od czasów nastania bankowości mobilnej i to na szczęście nie jest potrzebne, zwłaszcza jeśli mamy konto w tym samym banku, w którym chcemy zaciągnąć pożyczkę gotówkową.

W takim wypadku pieniądze jesteśmy w stanie otrzymać w ciągu nawet 15 minut od wypełnienia wniosku, ale nie czas, pamiętajmy o tym, ma być tutaj atutem.

Szczegóły kredytu gotówkowego

Kluczowe pozostają zawsze koszta kredytu, oprocentowanie, marża i ewentualna prowizja, te dwie pierwsze wydatnie przełożą się bowiem na miesięczną ratę i jej wysokość, co dla nas kredytobiorcy jest oczywiście kluczowe. Jeśli przyjrzymy się ofertom na luty z czołowych banków na naszym polskim rynku, to bezapelacyjnym liderem zostanie.

  • ING Bank Śląski ze swoim oprocentowaniem 14% i ewentualnym jeszcze jego obniżeniem, jeśli kredyt zostanie ubezpieczony. Przy tym prowizja wynosi 0%

  • Alior Sync to kolejna oferta zasługująca na bliższe poznanie. Tutaj też bank nie pobierze sobie żadnej prowizji, choć oprocentowanie jest nieco wyższe 16% . Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest już w trakcie składania wniosku.

  • Bank Milenium na 3 miejscu podium z oprocentowaniem 10,99%, ale za to z 6% prowizją. Może się to nam jednak opłacić ze względu na małą ratę przy tym właśnie oprocentowaniu.

Kredyt gotówkowy to sposób na szybką i łatwo dostępną gotówkę, który dodatkowo staje się tańszy, głównie ze względu na dużą konkurencję na rynku bankowym.

Chcę zaciągnąć kredyt gotówkowy

Jeśli chcesz zaciągnąć najkorzystniejszy kredyt gotówkowy w banku, to warto przeszukać nasze oferty. Znajdziesz u nas oferty, porównywarki i zestawienia korzystnych kredytów gotówkowych. Jeśli chcesz je zaciągnąć, wystarczy ze wypełnisz wniosek, a skontaktuje się z Tobą przedstawiciel danego banku.

Pamiętaj, że zaciąganie kredytu gotówkowego przez internet jest szybkie, bezpieczne i wygodne.

Powodzenia.

Dodaj komentarz