ING Bank Śląski zaoferował usługi księgowe dla firm

ING Bank Śląski jako pierwszy bank na rynku zaoferował usługi księgowe skierowane do średnich i dużych firm. ING Księgowość zapewni klientom obsługę księgową, kadrowo-płacową, analityczną.

Bank udostępni również system wspierający rozliczenia z dostawcami i odbiorcami wraz z obsługą płatności. Do dyspozycji klientów oddano nowoczesny serwis internetowy ING KsięgowośćOnLine, w pełni zintegrowany z systemem bankowości internetowej ING BusinessOnLine.

ING Księgowość funkcjonuje w oparciu o skany dokumentów oraz dokumenty elektroniczne, które są przekazywane poprzez portal ING KsięgowośćOnLine. Docelowo spółka udostępni aplikację na telefon, umożliwiającą skanowanie i przekazywanie dokumentacji do systemu internetowego.

Do obsługi każdego klienta wyznaczony jest księgowy posiadający certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nad bezpieczeństwem rozliczeń podatkowych czuwa Doradca Podatkowy. Specjaliści będą dostępni przez internet, telefon oraz docelowo wideokonferencje.

Więcej na http://www.psfp.org.pl/

Dodaj komentarz