Bank Spółdzielczy w Kożuchowie

Od „Powszechnego Banku Spółdzielczego przez „Gminną Kasę Spółdzielczą” aż po Bank Spółdzielczy w Kożuchowie.

Bank w Kożuchowie – wiekowa tradycja

bank w korzuchowieDługa tradycja sięgająca 70 lat Banków Spółdzielczych w Polsce jest znana na pewno lepiej przez starsze pokolenie klientów. Bank Spółdzielczy w Kożuchowie w powiecie zielonogórskim jest jej częścią. W swojej ofercie ma pełen wachlarz produktów bankowych, który zapewnia bezpieczeństwo i możliwość inwestowania zarówno klientom indywidualnym, biznesowym i rolnikom.

Nowoczesny bank lokalny

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy ma pełną funkcjonalność przez Internet i możliwość zakładania lokat w trybie online. Bogata oferta ROR zarówno dla seniorów jak i młodzieży czy studentów, dostępne konto oszczędnościowe EFEKT, karty debetowe i kredytowe VISA.

Pełna i bogata gama kredytów dla każdej grupy klientów od kredytu w ROR poprzez kredyt hipoteczny, a na kredycie celowym na korektory słoneczne skończywszy. Podobnie rzecz się ma z klientami biznesowymi. Sztandarowym produktem jest tutaj DOBRY KREDYT GOSPODARCZY rodzaj kredytu inwestycyjnego z kwotą kredytowania do 20.000 i możliwością karencji w spłacie nawet do 1 roku.

Bank w Kożuchowie dla przedsiębiorców

Oczywiście dla przedsiębiorców bank dysponuje również kredytem obrotowym i płatniczym. Ten ostatni udzielany jest na 30 dni w celu spłaty najpilniejszych zobowiązań, aby zachować niezbędną płynność finansową.

Również rolników bank nie pozostawia z pustymi rękami. W Banku Spółdzielczym w Kożuchowie rolnicy mogą liczyć na kredyty inwestycyjne, płatnicze w rachunku ROR rewolwingowane i w końcu te z dopłatą ARIMR. Bank oczywiście obsługuje również szkoły i jednostki samorządowe. Jednym słowem w pełni nowoczesna bankowość w niewielkim wydaniu, co oczywiście obniża koszty z ewidentną korzyścią dla klienta.

Przekazy międzynarodowe

To w końcu także możliwość realizacji międzynarodowych przekazów pieniężnych Money Gram oraz szerokiej gamy ubezpieczeń od majątkowych przez ubezpieczenia na życie. Bank Spółdzielczy w Kożuchowie należy do Grupy BPS, którą tworzy Bank BPS S.A. jako bank zarządzający i blisko 400 banków spółdzielczych.

Chcecie wiedzieć więcej zajrzyjcie na http://www.bskozuchow.pl/60,grupa-bps.html

Dodaj komentarz